Bir kadın en fazla kaç kere kürtaj yaptırabilir?

Kürtaj kısırlık yapmaz fakat bazen kürtaj işleminden sonra rahim içinde yapışıklıklar oluşmakta buda hamile kalmayı zorlaştırmaktadır.Eskiden kullanılan yöntemle yani küretle yapılan kürtaj işleminde bu yapışıklıkların sayısı daha fazla olmaktaydı. Günümüzde karmen kanüllerle yapılan vakumlu kürtajlarda bu tür yapışıklıklar yok denecek kadar az olmaktadır.Hastaların vakumlu kürtaj yaptırması cok daha sağlıklı olacaktır.

Tags: kaç kez kürtaj olunabilir, kaç kere kürtaj olunur, kürtaj kaç haftalığa kadar yapılır, kaç kez kürtaj olunur, kaç defa kürtaj olunur, kaç haftalığa kadar kürtaj yapılır, kaç haftalığa kadar kürtaj yapılabilir, kürtaj kaç kere yapılır, kürtaj olanlar, kaç defa kürtaj olunabilir, kürtaj kaç defa yapılır, kaç haftalıga kadar kürtaj yapılır, en fazla kaç kez kürtaj olunur, kaç defa kürtaj yapılır, en fazla kaç kere kürtaj olunur,

 

Bursa Kürtaj Merkezi olarak bizler, Bursa Kürtaj konusunda uzman kadın doğum ekibimiz ile kaç kez kürtaj olunabilir sorusuna detaylı bir açıklama ile sizleri bilgilendirmek istedik. Kürtaj düşünceniz var ise, ya da kürtaj hakkında bilgi almak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, kürtaj olmak için randevu alabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz