Kızlık zarı dikimi fiyatı tamir edilecek olan alanın genişliğine, anestezi şekline ve tekniğe göre değişmektedir. Kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında doğru bilgi almak için mutlaka muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Müdahale sonrası yapılan kontroller için ek ücret taleb edilmemektedir. İlgili yasa ve tıp etiği gereği kızlık zarı dikimi ücretleri ile ilgili internet sitelerinde veya benzeri medya araçlarında fiyat bilgisi verilmemektedir. Bilgi ve randevu almak için 0 542 382 99 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Kızlık zarı fiyatı ücretleri geçici ve kalıcı işlemler için ayrı ayrı sabittir. İşlemler genel anestezi altında yapılmaktadır. Fiyatlarla ilgili bilgi almak için lütfen telefon yoluyla (0 542 382 99 28)  ulaşınız.

Kızlık zarı tamiriyle aynı esnada vajen estetiği ve/veya labioplasti gibi işlemler de yapılırsa onlar ayrıca fiyatlandırılır. Fakat bu işlemlerin ücretleri tek başlarına yapılmalarına göre (mesela tek başına labioplasti veya vajen estetiği  gibi) çok daha az olacaktır.
Kızlık zarı dikimi fiyatı, ülkelere ve şehirlere göre değişkenlikler gösterir. Türkiye’de kızlık zarı dikimi fiyatları, şehirlere göre ve yapılan klinik veya muayenehanelere göre değişmektedir. Açıkcası kızlık zarı dikimi, bir hekimin eğitim sürecinde çok tecrübe edineceği bir işlem değildir. Genellikle özel çalışan hekimlerin tecrübe kazanabileceği bir işlemdir. Bulundukları şehir ile bağlantılı olarak operasyon sayıları artar veya azalabilir.

Bursa, İstanbul,İzmir veya Ankara gibi, nüfus yoğunluğu fazla olan illerde çalışan hekimler, tabiki nüfus yoğunluğu daha az olan, illere göre daha tecrübeli olacaklardır.
Kızlık zarı dikimi fiyatları’nı etkileyen diğer bir unsurda, işlem yapma yoğunluğudur. Aylık 10 veya 20 operasyon yapan bir hekim, operasyonu daha az uygulayan diğer bir hekime göre daha düşük bir ücret talep edebilir.

Sonuç olarak hekimler, bu tip isteğe bağlı bir müdehale için, değişik ücretler talep edebilmektedirler.

Bir Yorum Yaz